Geriausi pasiūlymai

 • VILNIUS > Lyon

  99 € už 1 CBM
 • VILNIUS > Verona

  60 € už 1 CBM
 • PARIS > Vilnius

  77 € už 1 CBM
 • BARCELONA > Vilnius

  77 € už 1 CBM
 • MADRID > Vilnius

  80 € už 1 CBM
 • ANCONA > Vilnius

  60 € per 1 CBM
 • FIRENZE > Vilnius

  60 € per 1 CBM
 • MILAN > Vilnius

  60 € per 1 CBM

Prioritetinės gabenimo kryptys

Iš Italijos

Visą Italiją apraizgėme krovinių konsolidavimo terminalų tinklu. Krovinių surinkimas iš siuntėjų vyksta kiekvieną darbo dieną. Dalinių krovinių išsiuntimas iš Italijos yra užtikrintas ir reguliarus. Nuosekliai ir kryptingai vystėme Italijos dalinių krovinių liniją.

Iš Prancūzijos

Prancūziją apraizgėme krovinių konsolidavimo terminalų tinklu. Krovinių surinkimas iš siuntėjų vyksta kiekvieną darbo dieną. Dalinių krovinių išsiuntimas iš Prancūzijos yra užtikrintas ir reguliarus. Nuosekliai ir kryptingai vystėme Prancūzijos dalinių krovinių liniją.

Iš Ispanijos

Visą Ispaniją apraizgėme krovinių konsolidavimo terminalų tinklu. Krovinių surinkimas iš siuntėjų vyksta kiekvieną darbo dieną. Dalinių krovinių išsiuntimas iš Ispanijos yra užtikrintas ir reguliarus. Nuosekliai ir kryptingai vystėme Ispanijos dalinių krovinių liniją.

Į Prancūziją

Lietuva – Prancūzija dalinių krovinių eksportas yra išskirtinė Easting stiprybė. Išsiskiriame tuo, kad valdome garantuotų išvykimų liniją, o ne atsitiktinį transportą pagal poreikį. Tai galime užtikrinti, nes kontroliuojame nuolatinį krovinių srautą, o ne pavienius užsakymus. 

Į Italiją

Dalinių krovinių eksportas Lietuva – Italija yra išskirtinė Easting stiprybė. Išsiskiriame tuo, kad valdome garantuotų išvykymų liniją, o ne atsitiktinį transportą pagal poreikį. Tai galime užtikrinti, nes kontroliuojame nuolatinį krovinių srautą, o ne pavienius užsakymus.

Klientai apie Easting

KASMETINĖS NOMINACIJOS UŽ SPARTŲ AUGIMĄ

Logistikos įmonė Easting įvertinta net trimis Gazelės nominacijomis 2013 m., 2014 m., 2015 m. Ypač didžiuojamės 2013 metų nominacija, kai Easting Express pateko į dešimtuką sparčiausiai augusių bendrovių Vilniaus apskrityje už 1102% pardavimo pajamų augimą 2009 - 2012 m.

KREDITO REITINGAS ĮVERTINTAS AUKSU

2015 metais įmonei Easting Express buvo suteiktas CrefoCert STABILUS Gold įvertinimas. Toks sertifikatas suteikiamas įmonėms, kurių kredito reitingas 5 metus iš eilės yra aukštos klasės.

VIENI IŠ 3% STIPRIAUSIŲ LIETUVOJE

Easting patikimo ir stabilaus verslo partnerio vardą patvirtina Creditinfo biuro įvertinimas - 2012m., 2013 m., 2014 m., 2015 metais suteiktas “Stipriausi Lietuvoje” statusas. Tokį patį įvertinimą turi tik 3% Lietuvos bendrovių.

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą.

Dovilė Zabarskaitė

Easting pardavimų vadovė