EASTING - logistikos ir transporto įmonė (kompanija) Vilniuje

Geriausi pasiūlymai

 • VILNIUS > Lyon

  99 € už 1 CBM
 • VILNIUS > Verona

  70 € už 1 CBM
 • PARIS > Vilnius

  77 € už 1 CBM
 • BARCELONA > Vilnius

  77 € už 1 CBM
 • MADRID > Vilnius

  80 € už 1 CBM
 • ANCONA > Vilnius

  60 € per 1 CBM
 • FIRENZE > Vilnius

  60 € per 1 CBM
 • MILAN > Vilnius

  70 € per 1 CBM

Naudingi patarimai

4 patarimai – Kaip apsisaugoti nuo dalinio krovinio pažeidimų?

 • 2018 Spalis
Patarimas Nr.1 Pasitarkite dėl krovinio pakuotės tinkamumo. Transportuojant vibracijos ir natūralios apkrovos yra neišvengiamos. Siuntos turinio apsauga nuo įprastinių...
Skaityti daugiau

Kaip sumažinti dalinio krovinio transportavimo kaštus?

 • 2018 Spalis
Patarimas Nr.1 – Sutrumpinkite dalinio krovinio logistikos grandinę. Yra bent du logistikos grandinės etapai, kurių įmanoma išvengti (ir taip sumažinti gabenimo kainą):...
Skaityti daugiau

Mes esame Easting – tarptautinės logistikos įmonė Vilniuje. Transporto logistika – mūsų įmonės veiklos pagrindas.

Logistikos įmonės (kompanijos) Easting veikla aprėpia plačią geografiją ir didelę logistikos rūšių įvairovę, tuo pačiu metu yra ypač tikslingai specializuota – dalinių krovinių logistika

Lietuva – logistikos ir transporto įmonių šalis, sakoma, kad maždaug kas septintas darbingo amžiaus Lietuvos gyventojas susijęs su logistikos ir transporto kompanijos verslu. Tokioje gausybėje logistikos įmonių (kompanijų) Lietuvoje nelengva išsiskirti ir turėti realų konkurencinį pranašumą.

Mes pasirinkome specializuotos logistikos kelią ir manome, kad tai geriausias būdas siekti išskirtinumo. Esminis skirtumas – mes nedarome visų logistikos paslaugų. Kryptingai ir nuosekliai vystome išskirtinai vieną transporto logistikos rūšį – tarptautinę dalinių krovinių logistiką.

Didelė patirtis, įdirbis ir rinkos dalis suteikia galimybę siūlyti išskirtinai konkurencingas transporto ir logistikos paslaugas Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse. Mūsų įmonė (kompanija), kuri įsikūrusi Vilniuje, dalinių krovinių transporto logistikos linijomis aptarnauja didžiąją Europos dalį. Ypač tvirtai išskiriame savo konkurencingumą gabenant krovinius iš/į Pietų Europos šalių: Italija; Ispanija; Prancūzija; Portugalija.

Nuosekli transporto logistikos specializacija užtikrina:

 1. Nušlifuoti logistikos procesai užtikrina patikimumą;
 2. Didelis krovinių srautas užtikrina geriausius pristatymo terminus;
 3. Gabenamų krovinių mastas ir specializacija užtikrina galimybę organizuoti logistiką žemais kaštais.

Prioritetinės gabenimo kryptys

Iš Italijos

Visą Italiją apraizgėme krovinių konsolidavimo terminalų tinklu. Krovinių surinkimas iš siuntėjų vyksta kiekvieną darbo dieną. Dalinių krovinių išsiuntimas iš Italijos yra užtikrintas ir reguliarus. Nuosekliai ir kryptingai vystėme Italijos dalinių krovinių liniją.

Iš Prancūzijos

Prancūziją apraizgėme krovinių konsolidavimo terminalų tinklu. Krovinių surinkimas iš siuntėjų vyksta kiekvieną darbo dieną. Dalinių krovinių išsiuntimas iš Prancūzijos yra užtikrintas ir reguliarus. Nuosekliai ir kryptingai vystėme Prancūzijos dalinių krovinių liniją.

Iš Ispanijos

Visą Ispaniją apraizgėme krovinių konsolidavimo terminalų tinklu. Krovinių surinkimas iš siuntėjų vyksta kiekvieną darbo dieną. Dalinių krovinių išsiuntimas iš Ispanijos yra užtikrintas ir reguliarus. Nuosekliai ir kryptingai vystėme Ispanijos dalinių krovinių liniją.

Į Prancūziją

Lietuva – Prancūzija dalinių krovinių eksportas yra išskirtinė Easting stiprybė. Išsiskiriame tuo, kad valdome garantuotų išvykimų liniją, o ne atsitiktinį transportą pagal poreikį. Tai galime užtikrinti, nes kontroliuojame nuolatinį krovinių srautą, o ne pavienius užsakymus. <

Į Italiją

Dalinių krovinių eksportas Lietuva – Italija yra išskirtinė Easting stiprybė. Išsiskiriame tuo, kad valdome garantuotų išvykymų liniją, o ne atsitiktinį transportą pagal poreikį. Tai galime užtikrinti, nes kontroliuojame nuolatinį krovinių srautą, o ne pavienius užsakymus.

Easting akimirkos

VERŽLUS AUGIMAS

Easting įmonės net šešerius metus įvertintos Verslo Žinių "Gazelė“ nominacijomis – už spartų ir skaidrų veiklos augimą: 2013, 2014, 2015, 2018, 2019, 2020 m.

PATIKIMAS MUITINĖS PARTNERIS

AEO statusas – suteikia Easting‘ui teisę naudotis muitinės veiklos taisyklėse numatytais supaprastinimais visose Europos Sąjungos šalyse.

STIPRIAUSI LIETUVOJE

Creditinfo Lietuva – Easting įmones 2012-2021 m. kvalifikuoja finansinio patikimumo sertifikatu "Stipriausi Lietuvoje".

TOP ĮMONĖ 2020

Rekvizitai.lt suteikė "Top įmonė 2020" vardą trims Easting įmonėms. Pagal griežtus vertinimo kriterijus patenkame tarp 7% patikimiausių ir pelningų Lietuvos TOP Įmonių.

 

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė