Krovinių pervežimas

Mes esame Easting – viena iš įmonių Lietuvoje, teikiančių tarptautinių krovinių pervežimo (gabenimo) paslaugas ne tik Europoje, bet kituose žemynuose.. Tarptautiniai kroviniai – mūsų veiklos pagrindas.

Mūsų įmonė Easting veikla aprėpia plačią geografiją ir didelę logistikos rūšių įvairovę, tuo pačiu metu yra ypač tikslingai specializuota –stambių ir smulkių dalinių krovinių logistikos paslaugos.  Nors didžiausią mūsų tarptautinių krovinių pervežimo (gabenimo) dalį sudaro krovinių pervežimas Europoje, tačiau savo krovinių pervežimo verslą išplėtėme ir galime pasiūlyti  stambių ir smulkių tarptautinių krovinių pervežimą oro ir jūrų transportu.

Krovinių gabenimui (pervežimui) galime pasiūlyti įvairias paslaugas: žemės transportu, oro transportu, jūrų transportu tinkamomis kainomis. Taip pat savo klientams galime pasiūlyti krovinių pervežimo paslaugas Lietuvoje.

Krovinių gabenimas yra svarbi kiekvieno sėkmingo verslo dalis. Kad Jus ar Jūsų klientus kroviniai pasiektų laiku ir saugiai, atiduokite visą procesą į Easting rankas – jau aštuonerius metus organizuojame tarptautinį krovinių gabenimą (pervežimą). Mūsų prioritetinės pervežimo paslaugų kryptys – Vakarų Europos šalys, būtent čia galime pasiūlyti patraukliausias tarptautinių pervežimų kainas, palyginus su kitų krovinių pervežimo įmonių siūlomomis. Tačiau intensyviai plečiame tarptautinių pervežimų geografiją ir kasdien stipriname kitas transporto linijas.

2008 m., Easting įkūrimo metais pradėjome nuo nulio, o 2015 metais krovinių gabenimo skaičius pasiekė  40 000 krovinių per metus. Tokius tarptautinių krovinių pervežimo srautus, mūsų manymu, lėmė didėjanti patirtis, įdirbis ir gauta rinkos dalis.  Šie aspektai suteikia galimybę pasiūlyti savo klientams iškirtinai konkurencingas krovinių pervežimo paslaugas.

Easting gabena įvairios apimties dalinius krovinius. Organizuojame smulkių krovinių pervežimą - nuo smulkios dėžutės iki krovinio, kurio apimtis – bent kiek mažesnė nei pilnas autotreileris. Taip pat,  esant poreikiui, profesionaliai organizuojame ir pilnų krovinių gabenimą į Europos šalis.

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė