Muitinės sandėlis

Easting savo klientams gali pasiūlyti tranzitinių krovinių saugojimą muitinės sandėlyje ir kitas muitinės procedūras, įskaitant išmuitinimo paslaugas. Easting geografinė zona apima įvairias šalis, ne tik esančias Europos Sąjungos teritorijoje, todėl didelį srautą krovinių sudaro tranzitiniai kroviniai, kuriems reikalingas saugojimas muitinės sandėlyje ir išmuitinimo paslaugos. Išskirtinė Easting sandėliavimo paslauga - muitinės sandėlis (muitinės departamento pripažintoje teritorijoje). Todėl visi Easting klientų tranzitiniai kroviniai yra saugomi šiame muitinės sandėlyje, toks krovinių sandėliavimas padeda klientams, gabenantiems krovinius ne tik iš ES teritorijos, patikėti visus gabenimus į Easting rankas, nes mes galime užtikrinti kompleksines sandėliavimo paslaugas.

Siekiame, jog visus kompleksinius sandėliavimo darbus klientai perduotų į Easting rankas, tuo pačiu norime įrodydami, jog muitinės procedūros (išmuitinimo paslaugos) gali būti greitos ir paprastos! Norime, jog muitinės sandėliavimo patirtis klientams būtų kuo geresnė – Easting turi LR muitinės suteiktą teisę vykdyti supaprastintą muitinės sandėliavimo procedūrą, todėl e-komunikacija su muitine vyksta sklandžiai, o muitinės procedūros atliekamos greitai. Easting muitinės sandėlis yra moderniame krovinių paskirstymo centre Vilniuje, o muitinės procedūromis pasirūpins mūsų įmonė „Easting Cust Broker“, kuri yra dedikuota vien su muitine susijusioms paslaugoms!

1 etapas
Tranzitinio krovinio priėmimas.
2 etapas
Krovinio saugojimas muitinės zonoje.
3 etapas
Muitinės procedūrų suforminimas.
4 etapas
Tranzitinio krovinio išdavimas.
5 etapas
Pristatymas galutiniam gavėjui.

Geriausi pasiūlymai

Dažniausiai užduodami klausimai

Muitinės sandėlis – muitinės departamento pripažinta teritorija tinkama saugoti tranzitines prekes.

Easting yra muitinės sandėlio savininkas, t.y. turi muitinės departamento išduotą leidimą šiai veiklai.

Visi tranzitiniai kroviniai privalo būti saugomi muitinės sandėlyje (muitinės departamento pripažintoje teritorijoje).

Vidutiniškai per 30 min. nuo krovinio atvykimo iki Easting muitinės sandėlio.

Easting turi LR muitinės suteiktą teisę vykdyti supaprastintą muitinės sandėliavimo procedūrą, todėl e-komunikacija su muitine vyksta sklandžiai, o procedūros atliekamos greitai.

Sandėliavimas Easting muitinės sandėlyje yra neterminuotas. Nes Easting turi LR muitinės suteiktą teisę vykdyti supaprastintą muitinės sandėliavimo procedūrą.

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė