Sandėliavimo logistika

Easting krovinių paskirstymo centras (cross-docking terminalas) užtikrina efektyvų ir greitą konsoliduotų krovinių paskirstymą ir distribuciją. Klientų krovinius aptarnaujame moderniame, 2014 metų statybos krovinių paskirstymo centre. Sandėlių logistika turi didelę reikšmės visame tarptautinių krovinių gabenimo cikle, nes būtent čia kroviniai perkraunami į kitas transporto priemones, sandėliuojami, reikalingas organizuotas krovinių judėjimas paskirstant juos vietiniais maršrutais. Krovinių judėjimas Easting sandėlyje itin intensyvus - čia kasdien perkraunama šimtai krovinių įvairiose pakuotėse: dėžutėse, ant palečių, taip pat įvairios pakuotės, įrenginiai. Kai vienoje sandėlio pusėje vykdomas prekių nukrovimas ir paskirstymas, kitoje sandėlio pusėje - pakrovimas į transportą galutiniam pristatymui.

Praktikoje pasitaiko įvairių gabenimo ir krovinių sandėliavimo paslaugos scenarijų, o ir klientų poreikiai dažnai skiriasi. Nuosavas krovinių paskirstymo centras leidžia pasiūlyti klientams sandėliavimo paslaugas Vilniuje pagal jiems tinkamiausius sandėliavimo ir pristatymo aspektus. Gabenant dalinius krovinius iš užsienio, juos konsoliduojant, sandėliavimo paslaugų prireikia trumpesnį ar ilgesnį laikotarpį, kol jie pasieks galutinę sandėliavimo ar prekybos vietą.Easting sandėlio logistika paremta dalinių krovinių sandėliavimo technologijų naujovėmis, paskirstymo centre dirba kvalifikuoti darbuotojai, atidžiai prižiūrintys, jog sandėliuojamos prekės būtų saugiai laikomos ir perkrovimo metu nepažeistos. Kroviniai į sandėlį priimami įvairiomis transporto priemonėmis, čia pat siūlome pridėtines paslaugas - lipdukų klijavimą, pakavimo sprendimus.

Išskirtinė Easting sandėliavimo paslauga - muitinės sandėlis (muitinės departamento pripažintoje teritorijoje). Todėl visi Easting klientų tranzitiniai kroviniai yra saugomi šiame muitinės sandėlyje, toks krovinių sandėliavimas padeda klientams, gabenantiems krovinius ne tik iš ES teritorijos, patikėti visus gabenimus į Easting rankas, nes mes galime užtikrinti kompleksines sandėliavimo paslaugas. Easting krovinių paskirstymo centras garantuoja efektyvų sandėliavimą, o technologiniai sprendimai leidžia pasiūlyti modernias sandėliavimo paslaugas.

 

1 etapas
Krovinio priėmimas.
2 etapas
Pridėtinės paslaugos (pvz. lipdukai, pakavimas).
3 etapas
Sandėliavimas.
4 etapas
Išskirstymas.
5 etapas
Pristatymas galutiniam gavėjui.

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė