Logistikos paslaugos

Easting veikla aprėpia plačią geografiją ir didelę logistikos paslaugų rūšių įvairovę. Krovinių pervežimui galime pasiūlyti įvairias transporto paslaugas: gabenimą žemės transportu, oro transportu, jūrų transportu. Taip pat savo klientams galime pasiūlyti krovinių pervežimo paslaugas Lietuvoje. Esame įsikūrę sostinėje, todėl transporto paslaugos Vilniuje įsikūrusioms įmonėms itin patrauklios ir greitos.

Žemės transporto arba kelių transporto paslauga yra populiariausia Vilniuje įsikūrusios Easting logistikos paslauga. Po „Easting Road Freight“ vėliava verslo logistikos sprendimus  siūlo mūsų bendrovės „Easting Express“  ir „Easting Transline“, kurios veikia ne tik Lietuvoje, bet kitose šalyse.

Krovinių gabenimas jūrų transportu – viena iš transporto logistikos paslaugų, kuria pasirūpins Vilniuje įsikūrusi „Easting Air & Ocean.  Vandens transportu kroviniai gabenami iš įvairių pasaulio šalių, o dažniausiai – iš Kinijos, Korėjos, Taivano, Singapūro, Indijos, JAV.

Krovinių gabenimas oro transportu – viena iš transporto logistikos paslaugų Lietuvoje ir kitose šalyse, kuria pasirūpins „Easting Air & Ocean”. Oro transportu galime pargabenti Jūsų krovinį iš bet kurios pasaulio valstybės, jei tik jame yra oro uostas. Analogiškai vykdome krovinių gabenimą oru ir iš Lietuvos – eksportas į pagrindinius pasaulio oro uostus.

Išskirtinė Vilniuje įsikūrusios Easting įmonės paslauga - muitinės sandėlis (muitinės departamento pripažintoje teritorijoje). Todėl visi Easting klientų tranzitiniai kroviniai yra saugomi šiame muitinės sandėlyje, toks krovinių sandėliavimas padeda klientams, gabenantiems krovinius ne tik iš ES teritorijos, patikėti visus gabenimus į Easting rankas, nes mes galime užtikrinti kompleksines sandėliavimo paslaugas. Easting muitinės tarpininkai klientams suteikia greitas ir profesionalias paslaugas.

Dar viena logistikos verslui aktuali paslauga – krovinių draudimas. Tai draudimo rūšis, kai transporto priemone vežami kroviniai apdraudžiami nuo sugadinimo, sunaikinimo ir vagystės transportavimo metu. Pasinaudodami šioje internetinėje svetainėje esančia skaičiuokle, galite sužinoti, kiek kainuos krovinio draudimas Jūsų gabenamam kroviniui.

Lietuva – tranzitinė šalis, todėl rinkoje itin gausu transporto paslaugas teikiančių kompanijų. Žinome, jog sprendimas išsirinkti patikimą partnerį savo verslui gali būti tikras iššūkis. Mes, Easting, teikiame ne tik vietines transporto paslaugas Vilniuje, transporto paslaugas Lietuvoje, tačiau ir organizuojame krovinių pervežimą ir įvairiais tarptautiniais maršrutais.

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė