Žemės transportas

Žemės transporto arba kelių transporto paslauga yra populiariausia Easting paslaugų rūšis. Po „Easting Road Freight“ vėliava automobilių transporto paslaugas vykdo mūsų bendrovės „Easting Express“  ir „Easting Transline“. Kryptingai ir nuosekliai vystome išskirtinai vieną kelių (automobilių) transporto logistikos rūšį – tarptautinę dalinių krovinių logistiką, kitaip vadinama – krovinių konsolidavimu. Dalinių krovinių sąvoka arba LTL (angl. k. "less-than-truck-load") apibūdina konsoliduotą krovinių gabenimą, kai atskiras krovinys užpildo tik dalį autotreilerio. Šiuo būdu yra efektyviai derinamas įvairių krovinių gabenimas vienoje automobilių transporto priemonėje. Minimali krovinio apimtis nėra ribojama, o maksimali atskiro krovinio apimtis – bent kiek mažesnė nei pilnas autotreileris.

Klientams prisistatome sakydami, kad esame – dalinių krovinių vežėjas, o ne ekspeditorius ar ekspedicijavimo įmonė. Nes mūsų rinkoje sąvoka „ekspeditorius“ asocijuojama su tarpininkavimu ir paslaugų perpardavinėjimu, o tai visiškai neatitinka mūsų veiklos esmės. Mes vystome išskirtinai nuosavas dalinių krovinių gabenimo linijas kelių (automobilių) transportu, tarptautiniais maršrutais! Daugelis mano, jog pagrindinė nuoroda, kriterijus atpažinti tikrąjį automobilių transporto paslaugų tiekėją yra nuosavi krovininiai automobiliai.  O vienas populiaresnių klientų klausimų – „Ar turite nuosavą automobilių transporto parką?“ Ir pagal atsakymą dažnas nusprendžia: esi tikras vežėjas ar tik tarpininkas - perpardavėjas! Tuo tarpu, tikra - nuosava dalinių krovinių sistema yra ženkliai kompleksiškesnė, o krovininiai automobiliai tėra vienas iš būtinų įrankių, bet toli gražu ne pats svarbiausias.

Easting kelių (automobilių) transporto paslaugų infrastruktūra yra visapusiška:

 1. Efektyviai konsoliduojant krovinius, užtikrinamas reguliarus automobilių transporto išvykimo ir pristatymo grafikas.
 2. Pasitelkiant puikiai išvystytą krovinių logistikos terminalų tinklą užsienio valstybėse, klientams galime pasiūlyti patrauklias kainas, užtikrintą pristatymą bei plačią pristatymo geografiją.
 3. Nors tradiciškai Easting prioritetinės kryptys yra pietų Europos šalys: Italija; Ispanija; Prancūzija; Portugalija, intensyviai plečiame geografiją ir jau siūlome daugelį žemės transporto krypčių Europoje.

Krovinių konsolidavimas

Krovinių konsolidavimo tikslas – transportavimo išlaidų sumažinimas ir tiekimo dažnumo užtikrinimas, nedidinant logistikos kaštų. Paprastai, tai vadinama krovinių grupavimu arba dalinių krovinių gabenimu.

1 etapas
Krovinio paėmimas iš siuntėjo.
2 etapas
Krovinių konsolidavimas išsiuntimo šalies terminale.
3 etapas
Tarptautinis gabenimas terminalas – terminalas.
4 etapas
Krovinių de-konsolidavimas Vilniaus terminale.
5 etapas
Krovinio pristatymas galutiniam gavėjui.

Geriausi pasiūlymai

 • VILNIUS > Lyon

  99 € už 1 CBM
 • VILNIUS > Verona

  70 € už 1 CBM
 • PARIS > Vilnius

  77 € už 1 CBM
 • BARCELONA > Vilnius

  77 € už 1 CBM
 • MADRID > Vilnius

  80 € už 1 CBM
 • ANCONA > Vilnius

  60 € per 1 CBM
 • FIRENZE > Vilnius

  60 € per 1 CBM
 • MILAN > Vilnius

  70 € per 1 CBM

Dažniausiai užduodami klausimai

Esminis skirtumas – mes nedarome „visko“. Specializuojamės ir nuosekliai vystome išskirtinai dalinių krovinių logistikos produktus.

Nuosekli specializacija užtikrina:

 1. Nušlifuoti procesai užtikrina patikimumą.
 2. Didelis krovinių srautas užtikrina geriausius terminus.
 3. Mastas ir specializacija užtikrina galimybę organizuoti logistiką žemais kaštais.

Dalinių krovinių linijomis aptarnaujame didžiąją Europos dalį.

Tačiau visuomet išskiriame savo konkurencingumą gabenant krovinius iš/į Pietų Europos šalių: Italija; Ispanija; Prancūzija.

Didelė patirtis, įdirbis ir rinkos dalis suteikia galimybę siūlyti iškirtinai konkurencingas automobilių transporto paslaugas.

Taip, gabename įvairios apimties dalinius krovinius.

Nuo smulkios dėžutės iki krovinio, kurio apimtis – bent kiek mažesnė nei pilnas autotreileris.

Taip, esant poreikiui profesionaliai organizuojame ir pilnų pakrovimų gabenimą.

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė