Daliniai kroviniai

Kryptingai ir nuosekliai vystome išskirtinai vieną kelių transporto logistikos rūšį – tarptautinį dalinių krovinių gabenimą (pervežimą), kitaip vadinama – krovinių konsolidavimu.

Dalinių krovinių sąvoka arba LTL (angl. k. "less-than-truck-load") apibūdina konsoliduotą krovinių gabenimą, kai atskiras krovinys užpildo tik dalį autotreilerio. Šiuo būdu yra efektyviai derinamas įvairių krovinių gabenimas (pervežimas) vienoje transporto priemonėje. Minimali krovinio apimtis nėra ribojama, o maksimali atskiro krovinio apimtis – bent kiek mažesnė nei pilnas autotreileris.

Klientams prisistatome sakydami, kad esame – dalinių krovinių vežėjas, o ne ekspeditorius ar ekspedicijavimo įmonė. Nes mūsų rinkoje sąvoka „ekspeditorius“ asocijuojama su tarpininkavimu ir paslaugų perpardavinėjimu, o tai visiškai neatitinka mūsų veiklos esmės.

Mes vystome išskirtinai nuosavas dalinių krovinių gabenimo (pervežimo) linijas kelių transportu, tarptautiniais maršrutais, ne tik Lietuvoje! Daugelis mano, jog pagrindinė nuoroda, kriterijus atpažinti tikrąjį automobilių transporto paslaugų tiekėją yra nuosavi krovininiai automobiliai.  O vienas populiaresnių klientų klausimų – „Ar turite nuosavą automobilių transporto parką?“ Ir pagal atsakymą dažnas nusprendžia: esi tikras vežėjas ar tik tarpininkas - perpardavėjas! Tuo tarpu, tikra - nuosava dalinių krovinių sistema yra ženkliai kompleksiškesnė, o krovininiai automobiliai tėra vienas iš būtinų įrankių, bet toli gražu ne pats svarbiausias.

Easting kelių transporto paslaugų infrastruktūra yra visapusiška. Efektyviai konsoliduojant krovinius, užtikrinamas reguliarus automobilių transporto išvykimo ir pristatymo grafikas. Mūsų prioritetinės dalinių krovinių pervežimo kryptys – Vakarų Europos šalys. Jus domina daliniai kroviniai iš Vokietijos, daliniai kroviniai iš Lenkijos, Norvegijos ar Italijos? O galbūt verslaujate tik vietinėje rinkoje ir Jums reikalingas tik dalinių krovinių pervežimas Lietuvoje? Mes esame šios specializuotos dalinių krovinių rinkos ekspertai! Todėl dalinių krovinių gabenimo (pervežimo) sprendimus patikėkite mums – nuosava krovinių sistema, o ne paslaugų perpardavinėjimas suteikia mums konkurencinį pranašumą rinkoje. Šiuo konkurenciniu pranašumu galite pasinaudoti ir Jūs, gaudami patraukliausią kainą Jūsų verslo daliniam kroviniui.

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė