Jūs esate čia

Atidarytas antrasis Easting biuras

Easting per pastaruosius keletą metų patyrė daug didelių, malonių pokyčių. Pirmiausia – vizualinio identiteto keitimas, nauja internetinė svetainė, biuro renovacija (naudojant naujus vizualinius elementus), vėliau – komandų papildymas, jų stiprinimas, terminalo komandos performavimas.

Taip sparčiai augome, jog išaugome “apynaujas kelnes” – biurą, į kurį įsikėlėme prieš 2 metus. Tuomet atrodė, kad vietos turime su didele atsarga į priekį. Tačiau planus teko pakoreguoti ir ieškoti naujų sprendimų!

Suformulavome idėją – naujame biure įkurdinti dalį Easting įmonių: EAO, ECB, ET bei FIN skyrių. Sukūrus infrastruktūrą bei prekės ženklo stilių atitinkantį dizainą, Easting komandos persikėlė į atnaujintą, netoliese esantį biurą.

Laimei, vystymosi ambicijas įrodinėja praktiškai visi Easting skyriai: Italija, EU eksportas, Ispanija, Prancūzija, o šiemet į aktyviausių gretas įsiveržė ir NVS skyrius. Auga muitinės tarpininkų veikla ir Baltijos šalių darbo apimtys. Be to, aktyviai puoselėjame naujas kryptis: Vokietija, Beneliuksas. O planuose turime dar daugiau, todėl tikimės tęstinės plėtros.

Šio straipsnio fotogalerijoje kviečiame susipažinti su nauju Easting ofisu ir jo komanda! :)

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė