Jūs esate čia

Easting pasirašė partnerystės sutartį su Vilniaus kolegija

Easting papildė Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto partnerių gretas. Fakulteto Tarptautinio verslo programos studentai galės išbandyti save praktikos metu įvairiose logistikos proceso organizavimo pozicijose visoje įmonių grupėje. 

"Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis leis studentams atlikti profesines ir baigiamąsias praktikas. Be to, Easting atstovai bus kviečiami ne tik skaityti paskaitų tarptautinio verslo, prekybos, logistikos temomis, bet ir dalyvaus baigiamųjų darbų gynimuose, teiks pasiūlymus tarptautinio verslo studijų programos tobulinimo klausimais“, – teigė Tarptautinio verslo katedros vedėja Neringa Miniotienė. 

Verslo vadybos fakulteto dėstytojai turės galimybę stažuotis kompanijoje, sutarta ir dėl galimybių kartu su studentais apsilankyti Easting viduje mokymosi tikslais. Vilniaus kolegijos atstovų teigimu, studentams tai puiki galimybė iš arti pajusti logistikos verslo pulsą. Easting - perspektyvaus bendradarbiavimo pradžia ir galimybė pritraukti motyvuotų praktikantų.

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė