Jūs esate čia

Easting - tarp ekonomiškai stabiliausių Lietuvoje 2016 metais

Džiaugiamės galėdami pasidalinti žinia, jog ir šiais metais esame tarp ekonomiškai stabiliausių įmonių Lietuvoje!
Jau turime oficialų patvirtinimą, kad visos Easting įmonės 2016 metais atitinka „Stipriausi Lietuvoje“ reitingo parametrus.
 
Kodėl šis sertifikatas svarbus mūsų verslui?
Kredito biuro "Creditinfo Lietuva" duomenimis, Lietuvoje aktyviai veikia daugiau nei 85.000 privačių įmonių. Tačiau sertifikato standartus atitinka mažuma - sertifikuojama tik apie 1.500 įmonių. „Stipriausi Lietuvoje 2016“ ir „Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2016“ – tai sertifikatai, kurie patvirtina, kad įmonės ir įmonių vadovai yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.
 
Svarbu ir tai, jog šis sertifikatas - ne trumpalaikės Easting sėkmės įvertinimas. Easting komanda jau nuo 2012 metų išlaiko finansinį stabilumą bei patikimumą, o šiais metais net dviems įmonėms - UAB „Easting Express" ir UAB „Easting Transline" sertifikatas suteikiamas jau penktus metus iš eilės (2012-2016), tokį reitingą turi tik 2% Lietuvos bendrovių! „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatus nepertraukiamai gauna ir kitos Easting įmonės: UAB „Easting Air & Ocean“ (2014 - 2015 - 2016), UAB „Easting Cust Broker“ (2015 – 2016).
 
Siekiame ir toliau būti patikimais partneriais!

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė