Jūs esate čia

Easting vadovo mintys "Logistikos ir transporto" forume 2019

2019 m. rugsėjo 19 d. Vilniuje vyko „Verslo žinių“ organizuojamas kasmetinis "Logistikos ir transporto" forumas, kurio metu sektoriaus praktikai ir ekspertai kalbėjo apie aktualijas, tendencijas ir inovacijas. „Verslo žinių“ kvietimu, Easting CEO Edgaras Rimgaila dalyvavo vadovų diskusijoje ir pristatė Easting patirtį: kaip išskirti savo įmonės unikalumą, specializaciją ir sėkmingai veikti ypač konkurencingoje rinkoje.
 
Keletas Edgaro Rimgailos forume išsakytų minčių:
 
"..2015 metų pradžioje permąstėme veiklos kryptį ir apsisprendėme išsigryninti bei koncentruotis tik į savo stiprybes. Apsisprendimą perkėlėme į konstruktyvius komunikacijos formatus: pakeitėme ženklodarą, suformulavome vizualinę ir strateginę komunikaciją..
 
Svarbiausias akcentas – darėme tai ne kiek dėl „išorės“, kiek dėl pačių savęs, t.y. darbuotojų. Siekėme aiškiai suformuluoti: kuo esame išskirtiniai didžiulėje masėje logistikos paslaugų įmonių? Kokiame rinkos segmente siekiame lyderystės? Ilgalaikis tikslas – kurti prekės ženklą, kuriuo Easting darbuotojai gali pagrįstai didžiuotis, būtent, dėl realizuotos lyderystės pasirinktame rinkos segmente.."

 

All images © Rytis Galadauskas.

 

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė