Jūs esate čia

Easting - VGTU Karjeros dienų generalinis rėmėjas

Sparčiai augant susidūrėme su rimtu apribojimu – patyrusių darbuotojų trūkumu. Tai lėtina vystymosi planus, o dėl išaugusio krūvio kenčia paslaugų kokybė. Patyrėme, kad samdant darbuotojus su patirtimi, ne visada pavyksta integruoti juos į savitą organizacinę kultūrą. Todėl jau 2010 metais pradėjome aktyviai puoselėti studentų pritraukimo programą. Šiandien daugiau nei pusė patyrusių Easting darbuotojų startavo kompanijoje kaip praktikantai. Beje, daugiausia VGTU studentai. Kodėl praktika pasiteisina? Svarbiausia, tie 2-3 mėnesiai praktikos suteikia galimybę tiek potencialiam darbuotojui, tiek įmonei suprasti – ar mums pakeliui. Tokiu būdu pavyksta atrinkti tikrai motyvuotus žmones, kuriems patinka darbas ir tinka organizacinė kultūra.

Sistemingai investavome į praktikos organizavimo kokybę. Pirmiausia, pakito esamų darbuotojų požiūris į praktiką. Praktikantai Easting laukiami, jiems skiriamas nesuvaidintas dėmesys, nes jie iškart traktuojami kaip būsimi kolegos! Adaptavome darbo procesą, suskaidėme į funkcijas, kurias praktikantas sugebėtų atlikti jau po trumpo instruktažo. Įkūrėme rezervines darbo vietas šalia svarbiausių darbuotojų, kad praktikantas nuolat jaustų dėmesį. Pastebėjome ir neplanuotą efektą – mūsų esami darbuotojai sparčiau tobulėja, o procesai „lieknėja“, nes reikia mokėti koncentruotai perduoti žinias praktikantams ir pradedantiems darbuotojams. 

Manome, jog dalyvavimas tokiuose renginiuose kaip VGTU Karjeros Dienos padeda tiek įmonei, tiek studentams atrasti vienas kitą. Šiais metais nusprendėme tapti vienu iš generalinių renginio rėmėjų, nes norime būti matomi ir, žinoma, norime pritraukti stiprių praktikantų į savo komandą.

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė