Jūs esate čia

Įrengta poilsio zona Easting darbuotojams

Paslaugų versle stresas ir pervargimas darbuotojus lydi kasdien. Tačiau yra būdų šiuos nemalonius jausmus sumažinti ar netgi jų atsikratyti. Poilsis darbe - trumpos pertraukėlės tarp darbų, pabendraujant su kolegomis ir atsiribojant nuo darbo - vienas iš geriausių būdų, norint vėl pakelti kritusį darbingumą. Toks darbo ir poilsio balansas padeda atstatyti jėgas, nusilpusias dėl įtempto darbo ritmo.

Mes, Easting komanda, supratome, kad poilsis yra neatsiejama darbo dalis, todėl savo darbuotojams norėjome sudaryti kuo geresnes sąlygas pailsėti, o pailsėjus - vėl produktyviai dirbti. Taip kilo poilsio zonos idėja Easting'e - noras sukurti erdvę, kurioje būtų galima trumpam "pasislėpti", ramiai pabendrauti, atsilpalaiduoti. Ši vieta turėjo padėti trumpam atsiriboti nuo visų asociacijų su logistika, kad tai būtų tikras poilsis protui.

Ir drąsiai galime pasakyti, jog mums pavyko - penktadienį atidarėme poilsio kambarį, kuriame gali pasijusti kaip namie: jaukiai atsigerti kavos, paklausyti muzikos ar pažiūrėti mėgstamą laidą, pažaisti, pajudėti, o gal ir trumpai nusnausti.. Easting darbuotojai entuziastingai priėmė šią žinią ir penktadienio ryte naujoje poilsio zonoje su gera nuotaika, pritariant gitarai kartu traukė dainą "Labas rytas". Gal dabar visi rytai ofise bus "labesni"? :)
 

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė