Jūs esate čia

Išskirtinio Easting biuro idėja - įgyvendinta!

Kai prieš pusę metų planavome biuro atnaujinimą, svarstėme, kiek svarbi aplinkos įtaka darbuotojams, kokia ji turėtų būti. Svajojome, kad Easting biuras turėtų išskirtinę aurą, o darbuotojai galėtų gerai jaustis ir net didžiuotis savo darbo vieta! Easting verslo sektoriaus veikla yra itin dinamiška, kupina stresinių situacijų ir įtampos, todėl norisi kiek įmanoma praskaidrinti kasdienybę! Tikime, jog svarbiausia yra draugiška ir palaikanti bendravimo atmosfera, tačiau nemažiau svarbu ir vieta, kurioje būname didelę savo laiko dalį – biuras.

Savo biure derinome praktiškumą, funkcionalumą ir estetiką. Easting biuro idėją kūrė profesionalus architektas Rytis Čimkus. Dizaineriui kėlėme tikslą – sukurti nebūdingą logistikos biurą, kuris pabrėžtų Easting kultūros išskirtinumą ir vertybes: atvirumą, nuoseklumą, tikslumą ir savitumą. Reikėjo užtikrinti praktinį erdvės panaudojimą darbo vietų kūrimui, kad galėtume augti ir vystytis. Tuo pat metu, sukurti išskirtinai estetišką ir akiai malonią aplinką, kurioje būtų miela dirbti.

Šiandien darbuotojai jau dirba atnaujintame biure, kuriame vyrauja aiškūs vizualinio identiteto simboliai, atspindys organizacinę kultūrą ir čia dirbančias asmenybes. Dalinamės vizualinio sprendimo idėja ir galutiniu Easting ofiso atnaujinimo rezultatu, kuriuo didžiuojamės! 

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė