Jūs esate čia

Partnerystė su Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija

Pristatome dar vieną Easting karjeros ir studijų integracijos pavyzdį – bendradarbiavimą su Vilniaus dizaino ir technologijų kolegija. 2015 m. spalio mėn. Easting pardavimų vadovė Dovilė Zabarskaitė buvo pakviesta  sudalyvauti VTKD organizuojamoje pažintinėje praktikoje, skirtoje „Transporto logistikos“ pirmo kurso studentams. Jos metu Easting atstovė pristatė kompaniją ir paruošė pranešimą logistikos tema.

Kolegijoje Easting pardavimų vadovė turėjo šansą pabendrauti su studentais bei dėstytojais, padiskutuoti apie praktikos programas, pasidalinti praktinėmis žiniomis. Po renginio Vilniaus dizaino ir technologijų kolegijos atstovai kaip partnerystės ženklą įteikė padėkos raštą, kuris dabar garbingai kabo Easting biure. Mūsų bendradarbiavimas tęsėsi ir toliau – VTDK dėstytojai buvo pakviesti apsilankyti Easting viduje, jiems buvo iš arčiau pristatyta vykdoma veikla ir kasdienis kompanijos „judėjimas“. 

Tikimės, kad tai tik bendradarbiavimo pradžia. Kviečiame visus VTDK studentus susipažinti su mūsų siūlomomis praktikos programomis, pildyti praktikos anketas ir taip žengti didelį žingsnį savo karjeros stiprinimo link.

 

 

Susisiekite

Reikia patarimo?

Tarptautinis gabenimas? Muitinės paslaugos? Krovinių distribucija?

Parinksime dalinių krovinių logistikos sprendimą pagal Jūsų specifinius poreikius.

Darbo valandomis į užklausas atsakome operatyviai, dažniausiai per 1 valandą (darbo metu).

Ieva Šlepikienė

Easting pardavimų vadovė